5 najlepszych samochodów za 30 tys. zł

Masz zamiar kupić dobry, mało awaryjny samochód do 30 tys. zł? Poniżej przedstawię ci najlepsze modele dla tej kwoty.

1. Hyundai I30 II ( 2012-2017 )

Druga generacja I30 to bardzo dobry i mało awaryjny samochód. Jest bardzo wdzięcznym autem i w swojej ofercie posiada niezawodne silniki diesla ( 1.6 CRDi ) jak i benzyny. Cenowo te modele stoją wysoko pomimo wieku czy przejechanych kilometrów , dlatego jest szansa uzyskać za niego adekwatne do jakości pieniądze podczas sprzedaży.

2. Honda Civic VIII ( 2006-2011)

Honda Civic VIII trafiła do salonów w 2006 r. Odrazu wzbudziła ogromne zainteresowanie potencjalnych klientów. Japończycy znani są z projektowania nudnych stylistycznie samochodów, natomiast ten model wymiata. Dzięki fantastycznemu wnętrzu mówiono na niego przysłowiowie „UFO”. Jeśli szukacie auta na lata to z pewnością Civic VIII posłuży na lata zwłaszcza z silnikiem VTEC 1.8 , który jest niezawodny.

3. Ford Focus ( 2010-2018 )

Ford Focus to jeden z najciekawszych samochodów w swojej klasie. Cechuje się najlepszym prowadzeniem dzięki wspaniałemu zawieszeniu oraz wyciszeniem wnętrza. Auto oferuje hatchbacka, przestronne kombi oraz sedana. Polecany silnik wolnossący o pojemności 1.6 litra pracuje cicho i jest również niezawodny.

4. Toyota Auris ( 2007-2010 )

Auris to niezawodny, trwały i zarazem nudny kompakt. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem lecz zabrakło w nim wyrazistych i chwytliwych detali. Najbardziej polecanym egzemplarzem jest wersja po faceliftingu ( 2010 ) z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 132 KM. O ile samochód dobrze eksploatowano, z tym silnikiem powinien posłużyć na lata. Podsumowując Auris to auto, które jest trwałe, łatwo go z czasem odsprzedać i jest bezproblemowy w codziennej eksploatacji.

5. Citroen C5 ( 2008- 2017 )

Citroen C5 to komfortowy i poprawiony model niż pierwsza generacja. Wyposażono go całkowicie w nowe rozwiązania. Przede wszystkim zastosowano hydropneumatyczne zawieszenie z modelu C6. Citroen C5 łamie stereotypy, że francuz nie nadaje się na dłuższy okres użytkowania. Między innymi jest niedocenianym samochodem, ponieważ opinie popsuł mu poprzedni model. Udanym silnikiem wysokoprężnym jest jednostka 2.0 HDi o mocy 136-180 KM. W drugiej generacji poprawiono także wykończenie wnętrza.

Post Author: Mcarstest